Екскурсії

ЗАПИСАТИСЯ НА ЕКСКУРСІЮ

Екскурсія

Ласкаво просимо

Запрошуємо вас на кондитерську фабрику «Кондитер Т-престиж», де створюються найсмачніші солодощі і шоколадні вироби! Ми підготували для вас цікаві заходи, а у вартість екскурсії входять дегустація солодощів нашого виробництва, майстер-клас і обов'язковий солодкий подарунок.

Екскурсія

Про екскурсію

Трохи відкриємо завісу?

Ви дізнаєтеся багато цікавого про історію нашої фабрики! А ще побачите самі, як ваші улюблені десерти і солодощі з’являються на світ

До вас легко потрапити?

Так! Екскурсії проводяться для груп від 15-ти до 60-ти чоловік. На кожних п’ятнадцять чоловік обов’язкова присутність одного супроводжуючого викладача (безкоштовно). Ми завжди вам раді!

Хочемо! Як підготуватися?

Стерильність на фабриці – закон! Тому, від нас – спеціальний санітарний одяг, а ви взуйте зручне взуття і заберіть волосся. Будьте обережні, акуратні і уважно слухайте вашого екскурсовода!

А скуштувати можна буде?

Звичайно, і обов’язково! Поки відбуватиметься екскурсія, ви зможете спробувати улюблені десерти і солодощі, але і це далеко не усі сюрпризи! Нам є чим вас здивувати!

З якого віку?

Ми помітили, що найцікавіше на екскурсії дітям з 2-го до 8-го класу.

А це довго?

Ми подорожуватимемо по світу кондитерського виробництва 60 – 90 хвилин.
Екскурсії проводяться за попереднім записом, у робочі дні: 10:00, 12:30, 15:00.

Програма

Програма туру

  • Секрети виробництва Відвідування кондитерського цеху, де ви дізнаєтеся як з’явилася фабрика і яке обладнання потрібно, щоб на вашому столі завжди були улюблені солодощі. Ви побачите всі виробничі лінії і отримаєте рідкісну можливість спостерігати в деталях весь технологічний процес виготовлення кондитерських виробів.

  • Майстер-клас На фабриці ви побачите, як роблять зефір і пряникові вироби, дізнаєтеся секрет потрапляння різних начинок в серцевину цукерки.
    А на одному з майстер-класів, самі приготуєте вироби для них із застосуванням спеціального кондитерського інвентарю.

  • Дегустація Побувати на кондитерській фабриці і не спробувати ласощі? Це не у нас!
    Звичайно, буде дегустація: все екскурсанти поласують солодким частуванням (солодощі та компот), а в кінці екскурсії отримають в подарунок ще один солодкий сюрприз – подарунковий набір солодощів нашого виробництва.

Як потрапити

Як потрапити на екскурсію?

Забронювати дату і час екскурсії на харківську фабрику «Кондитер Т Престиж» можна за телефоном: 099 525 23 32 або у формі зворотного зв’язку.

У нас немає фіксованої вартості екскурсії: розрахунок під кожну групу проводиться індивідуально! Під час запису обов’язково зазначте кількість учасників, їхній вік (клас, адреса і номер школи), а також час і дату – маючи ці дані, менеджер повідомить вам вартість екскурсії.

Записатися на екскурсію