Компанія

Про нас:

«Кондитер Т Престиж»

  • Кондитерська фабрика «Кондитер Т Престиж» заснована більше 20 років тому, і на сьогодні є одним з підприємств, які найдинамічніше розвиваються.
  • І які використовують як найбільш передові технології у виробництві кондитерських виробів, так і традиційні рецепти приготування домашньої випічки.
  • У рецептурі нашої продукції поєднані кращі традиції приготування кондитерських виробів провідних кухонь світу.
  • Продукція виготовляється на найсучаснішому обладнанні виробництва Італії, Німеччини, Франції, України.
  • Нашому споживачеві ми надаємо асортимент кондитерських виробів, що постійно розширюється, який складається з понад 500 найменувань з листкового недріжджового тіста, кексів, мафінів, пряників, печива, тортів, тістечок, зефіру і шоколадних цукерок в асортименті.
Дивитися відео

Переваги

Переваги компанії

Власне приміщення

Одним з істотних досягнень «Кондитер Т Престиж» стало придбання власного виробничого приміщення. Це дозволило модернізувати виробництво і значно збільшити об'єм продукції, що випускається.

Власна лабораторія

На підприємстві постійно діє лабораторія з перевірки якості вхідної сировини і відповідності виготовленої продукції стандартам і нормам, встановленим законодавством.

Безліч нагород

Підприємство є неодноразовим призером і дипломантом щорічних профільних виставок, дипломи і нагороди отримали більше 50 найменувань нашої продукції.

Висока кваліфікація

Підприємство піклується про постійне підвищення кваліфікації співробітників: для провідних спеціалістів проводяться різні семінари і тренінги, спрямовані на поліпшення смакових якостей нашої продукції.

Нагороди

Наші нагороди