Партнерам

Партнерам

Стати партнером Кондитерської
фабрики «Т Престиж»

Якщо ви бажаєте стати партнером компанії, або у вас з’явилися питання чи побажання по співпраці – звертайтеся в службу підтримки:
(050) 3000-933 або заповніть форму нижче.

Партнерам

Стати партнером

Переваги

Переваги партнерства

Широкий асортимент продукції

Клієнти можуть вибирати з великої різноманітності кондитерських виробів. Понад 500 найменувань продукції більш ніж у 20 групах, включаючи цукерки, зефір, кекси, пряники, печиво, вафлі, торти, тістечка, шоколад та багато іншого, що дозволяє задовольнити потреби різних сегментів ринку.

Стабільна якість від великого виробника

Кондитерська фабрика “Т Престиж” може гарантувати високу якість своєї продукції завдяки використанню якісних інгредієнтів. Фабрика має власну лабораторію для контролю якості вхідної сировини та дотриманню стандартів виробництва згігдно HACCP та ISO.

Власна логістична компанія

Обладнане за найсучаснішими стандартами складське приміщення та своя транспортна компанія забезпечують надійне зберігання, облік та своєчасне доставляння продукції до всіх регіонів України.

Підтримка та сприяння розвитку бізнесу своїх клієнтів

Команда фабрики може надати професійну консультаційну підтримку у галузі маркетингу, просування продукції, навчання торгових команд, а також розробки нових товарів та розширення асортименту.

Спеціальні умови співпраці та знижки

Компанія пропонує індивідуальні умови співробітництва та гнучку систему ціноутворення для кожного партнера компанії.

Представник компанії у кожному регіоні

Наявність представника компанії у кожному регіоні України дозволяє швидко реагувати на зміни попиту, оптимізувати виробничі процеси та підтримувати високий рівень обслуговування клієнтів.