Partners

Partners

(Укр) Стати партнером Кондитерської
фабрики «Т Престиж»

(Укр) Якщо ви бажаєте стати партнером компанії, або у вас з’явилися питання чи побажання по співпраці – звертайтеся в службу підтримки:
(050) 3000-933 або заповніть форму нижче.

Partners

Be a partner

Pluses

Partner Pluses

(Укр) Широкий асортимент продукції

(Укр) Клієнти можуть вибирати з великої різноманітності кондитерських виробів. Понад 500 найменувань продукції більш ніж у 20 групах, включаючи цукерки, зефір, кекси, пряники, печиво, вафлі, торти, тістечка, шоколад та багато іншого, що дозволяє задовольнити потреби різних сегментів ринку.

(Укр) Стабільна якість від великого виробника

(Укр) Кондитерська фабрика “Т Престиж” може гарантувати високу якість своєї продукції завдяки використанню якісних інгредієнтів. Фабрика має власну лабораторію для контролю якості вхідної сировини та дотриманню стандартів виробництва згігдно HACCP та ISO.

(Укр) Власна логістична компанія

(Укр) Обладнане за найсучаснішими стандартами складське приміщення та своя транспортна компанія забезпечують надійне зберігання, облік та своєчасне доставляння продукції до всіх регіонів України.

(Укр) Підтримка та сприяння розвитку бізнесу своїх клієнтів

(Укр) Команда фабрики може надати професійну консультаційну підтримку у галузі маркетингу, просування продукції, навчання торгових команд, а також розробки нових товарів та розширення асортименту.

(Укр) Спеціальні умови співпраці та знижки

(Укр) Компанія пропонує індивідуальні умови співробітництва та гнучку систему ціноутворення для кожного партнера компанії.

(Укр) Представник компанії у кожному регіоні

(Укр) Наявність представника компанії у кожному регіоні України дозволяє швидко реагувати на зміни попиту, оптимізувати виробничі процеси та підтримувати високий рівень обслуговування клієнтів.